O MNIE

Fotografią interesowałem się od dawna. W liceum fascynowała mnie fotografia makro, dlatego biegałem za motylami i ważkami żeby uchwycić je na zdjęciach. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że ta pasja mnie tak pochłonie. Dziesięć lat później, kiedy urodziła się moja córeczka Hania, zainteresowała mnie fotografia rodzinna. Teraz chciałbym również Wam zaproponować pomoc w uwiecznianiu na matrycy cyfrowego aparatu ważnych chwil Waszego życia. Zdjęcie to nie tylko zero-jedynkowy zapis otaczającego nas świata na karcie pamięci, ale przede wszystkim każde z nich kreuje nasze wspomnienia, uzewnętrznia je i nastraja do refleksji. Zachęcam do współpracy, obiecuję że stanę na wysokości zadania i powierzone mi chwile Waszego życia będą towarzyszyć Wam w przyszłości.

W fotografii kieruję się emocjami, szukam ich i próbuje je uwiecznić. Robię wszystko żeby moje zdjęcia miały nutę  spontaniczności, naturalności i dynamizmu. To bardzo ważne w fotografii reportażowej czy plenerowej.
Staram się być kreatywny i mało powtarzalny. Każdy nieszablonowy i ciekawy kadr sprawia mi wielką frajdę. Dążę do tego żeby ważne momenty Twojego życia podawać w jak najlepszym stylu.
Zaproś mnie do swojego świata i pozwól zatrzymać w kadrze niezapomniane, ulotne chwile Twego życia. Zanim to zrobisz zapoznaj się z moim porfolio. Z racji tego, że zależy mi na Twoim zadowoleniu, sprawdź czy moje fotograficzne postrzeganie świata jest zgodne z Twoimi oczekiwaniami.  Dziękuję :)
Back to Top